Ivessystem

Informacje o naszej firmie

Start › O firmie

O firmie

sampleimgFirma Ives powstała w 2009 roku. Od początku istnienia naszą misją jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań na potrzeby medycyny.

Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który dzięki swojemu zaangażowaniu kreuje rozwiązania odpowiadające potrzebom lekarzy i specjalistów związanych z diagnostyką obrazową. Współpracujemy ze środowiskiem medycznym oraz pracownikami naukowymi uczelni technicznych.

W skład naszego zespołu wchodzą osoby wykształcone na najlepszych uczelniach w kraju oraz za granicą. Nieustannie rozwijamy nasze kompetencje poprzez uczestnictwo
w szkoleniach oraz konferencjach o tematyce branżowej.

Stale śledzimy najnowsze tredny w branży IT oraz e-health na świecie. Nasz zespół składa się z programistów posiadających nie tylko doświadczenie techniczne, ale także wykształcenie związane z informatyką w medycynie.

 

Cechami jakie nas wyróżniają to:

  • Innowacyjne podejście do rozwiazywanych problemów.
  • Współpraca z naukowcami oraz lekarzami.
  • Specjalistyczne kompetencje w zakresie informatyki w medycynie.
  • Wrażliwość na potrzeby naszych klientów.

W naszej pracy wykorzystujemy wiele standardów technicznych oraz medycznych. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb użytkowników naszych narzędzi. Na bieżąco konsultujemy oraz poznajemy potrzeby użytkowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy w swej profesji wymagają zaawansowanych narzędzi do swojej pracy.

w góręw górę
Drukuj